Przydatne

Tutaj umieszczać będę przydatne linki i nie tylko...

  •  Srebrne monety SAP i ... inne pasje to blog prowadzony z wielkim oddaniem pięknemu okresowi numizmatyki panowania Stanisława Augusta Poniatowskiego. Twórca bloga ma niezwykłą łatwość pisania o czym się przekonacie ...
  • SpodStempla.pl  "...to blog o zbieraniu monet. Pięknie tego hobby i EMOCJACH, które mu towarzyszą. Bo choć zbieranie monet można sprowadzić do nakładów, eRek, MS-ów, czy osiąganych kwot na licytacjach, to daleko mi do takiego podejścia. To wiedza, pasja, czasem inwestycja, innym razem świetna zabawa. To odkrywanie, że w tym przekutym kawałku metalu drzemie historia ludzkości. To rywalizacja o kolejne egzemplarze do zbioru. To obcowanie z niewątpliwym pięknem jakie drzemie nie tylko w antycznych monetach. To godziny spędzone na poszerzaniu wiedzy, poznawaniu nowych ludzi."  Tak ujął to autor . Nic dodać nic ująć.  
  • MONETY ZYGMUNTA III WAZY  to miejsce, w którym znajdziecie ciekawostki o nominałach obiegowych za panowania Zygmunta III Wazy, wgląd w rozwijającą się intensywnie kolekcję a także opisy aukcji i nie tylko...  Mówiąc w prost grzech nie wejść! Polecam :)
  • Zbierajmy monety tytuł tego bloga mówi wszystko, nie tylko ujawnia na pasję twórcy ale i zachęca nas do lektury czy nawet gromadzenia zbioru i wiedzy. Dążę szacunkiem człowieka, który go tworzy bo jeżeli o nim poczytacie to zrozumiecie  kim on jest dla dzisiejszej numizmatyki.
  • Blog GNDM.pl to miejsce, w którym otwieramy się na nowe horyzonty. Poznajemy i zagłębiamy się w numizmatyczny świat od podstaw. Przechodzimy podróż w czasie i uczymy doceniać się przeszłość.
  • Katalog FORTRESS tu mamy natomiast spis większości monet polskich datowanych, notowania aukcyjne, uczymy się korzystać ze skali rzadkości, przeglądamy monety brakujące do naszej kolekcji i poznajemy wszystkie ich parametry opisane w wygodny i niezawodny sposób łącznie z (w niektórych przypadkach) wielkością nakładu.  
  • Krzysztof Jurko  bardzo fajny kanał prowadzony z pasją. Znajdziecie tu wiele ciekawych pozycji.
  • Monety keszowe tu znajdziecie raj jeżeli jesteście miłośnikami dalekiego wschodu. Posty praktycznie codziennie    
  • Moja numizmatyka to miejsce opisuje numizmatykę ogólnie. Znajdziecie tu coś dla siebie bez względu na typ kolekcji. Polecam
  • Blog Numizmatyczny to blog o szerokich horyzontach podobnie jak powyższy. Warto czytać.    


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

UWAGA ! FAŁSZYWY DUKAT GDAŃSKI 1595 NA AUKCJI

UWAGA! BARDZO GROŹNE FALSYFIKATY !

Nieopisany w Igerze awers trojaka 1597 ;)